Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 70
Вчора 577
За цей тиждень 3163
За минулий тиждень 5555
За цей місяць 11859
За минулий місяць 33048
За весь час 706870
13 Листопада 2018
Масштабними заходами Україна та світ відзначають 85-ті роковини Голодомору. Міжнародна акція “Запали свічку пам’яті», Міжнародний форум “Україна пам’ятає, світ визнає”, меморіальне засідання Верховної Ради України, відкриття виставки “Україна 1932-1933. Геноцид голодом” та загальнодержавні жалобні заходи 24 листопада покликані вшанувати вбитих у 1932-1933 роках.
13 Листопада 2018
Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції журналістам місцевих ЗМІ головний лікар комунального некомерційного підприємства «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимир Капиця.
13 Листопада 2018
12 листопада, напередодні Міжнародного дня незрячих, в клубі УВП УТОС відбулася зустріч керівництва району та міської ОТГ з колективом підприємства.
12 Листопада 2018
Президент Петро Порошенко під час виступу на Раді регіонального розвитку акцентував на важливості утворення об’єднаних територіальних громад по всій Україні до проведення місцевих виборів у 2020 році.
12 Листопада 2018
За словами Парцхаладзе, створення безперешкодного життєвого середовища для людей з різними потребами є одним із головних завдань, адже понад 3 млн українців з інвалідністю досі залишаються ізольованими від суспільства.
12 Листопада 2018
«В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання. Принципова позиція – жодна бідна і жодна незахищена людина точно не має постраждати. Жодна бідна і жодна незахищена людина не має платити більше», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.
12 Листопада 2018
В Україні продовжується Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», ініційована Світовим Конгресом Українців і підтримана Міністерством закордонних справ України, Українським інститутом національної пам’яті та Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору».
12 Листопада 2018
За 10 місяців 2018 року доходи місцевих бюджетів зросли на 22,0% або на +34,2 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року та склали 189,4 млрд грн. Про це на своїй сторінці FB повідомив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
 
12 Листопада 2018
Децентралізація, як і інші важливі реформи, про які тут сьогодні будемо детально говорити, має стати точно незворотною. Не можна будь-кому дати навіть маленький шанс на реванш. Чотири роки поступового впровадження довели її економічну та політичну ефективність для громад та громадян. Її ефективність зайвий раз переконує нас в тому, що наступному поколінню українців ми передамо успішну європейську Україну.
12 Листопада 2018
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Президент України Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами та присвоїв почесні звання низці українських митців. Серед них - артистка Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В.С.Василька Діана Мала та співак, композитор і автор пісень Ігор Юрковський.