Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2017
Вчора 2931
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 21498
За цей місяць 47647
За минулий місяць 68826
За весь час 930655
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
07 Лютого 2019
За участі голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія відбулось спільне засідання колегії департаментів міжнародного співробітництва та регіонального розвитку і агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Модератором засідання виступив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.
07 Лютого 2019
Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні Кабінетом Міністрів України.
07 Лютого 2019
«Цього року ми розпочали говорити про цю проблему  відкрито, стартувала кампанія проти булінгу, проти цькування. І як ви бачите, це синхронно відобразилося на нормативній діяльності Верховної Ради України, і був прийнятий цей Закон. Я вважаю, що найперше з булінгом треба боротися через його попередження, але ті, хто здійснюють цькування, мають розуміти, що за цим слідує покарання», —  зазначила Лілія Гриневич.
06 Лютого 2019
Відтепер фахівці екоінспекції можуть проводити такі дослідження - швидше, простіше й ефективніше. А вінничани, завдяки новій мобільній лабораторії, можуть отримати додатковий час для реагування у випадку екологічних проблем.
06 Лютого 2019
Представники обласної та міської влади, бізнесу та громадськості, спеціалісти енергетичної, банківської, юридичної, інвестиційної сфери та журналісти мали змогу ознайомитись із ексклюзивним передпоказом виробництва сонячних панелей та подробицями всіх виробничих процесів створення сонячної панелі.  Після екскурсії відбувся прес-брифінг та панельна дискусія щодо можливостей і перспектив сонячної енергетики в Україні. 
05 Лютого 2019
Захід відбудеться 18 лютого 2019 року о 12. 00 годині у Центрі Дозвілля за адресою : майдан Св'ятого Миколая,4, місто Бар, Вінницької області
05 Лютого 2019
Під час участі в програмі «Свобода слова» ефірі телеканалу ICTV Президент Петро Порошенко закликав народних депутатів проголосувати за внесення змін до Конституції України, які закріплять незворотність європейського та євроатлантичного напрямку розвитку України.
05 Лютого 2019
4 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Саволюка відбулася нарада з очільниками органів місцевого самоврядування району, у якій також взяли участь голова районної ради Михайло Піддубний, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, директор Вінницького Центру розвитку  місцевого самоврядування  Олег Левченко, керівники низки управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів.
05 Лютого 2019
Було показано аварійно-рятувальну техніку та пожежно-технічне обладнання, яке в ньому знаходиться. Дітям сподобалося приміряти рятувальні жилети.
04 Лютого 2019
Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.