Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6469
Вчора 7327
За цей тиждень 21206
За минулий тиждень 50336
За цей місяць 6469
За минулий місяць 224679
За весь час 3998343
31 Березня 2020
За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 31 березня в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних (2 за останню добу), 8 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 69 нових випадків.
 
31 Березня 2020
З метою безпечного проведення комплексу весняно-польових робіт та запобіганню поширення на території України коронавірусу COVID-19, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до ст. 28, 30 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" обласна державна адміністрація надає рекомендації з безпечного проведення весняно-польових робіт на території Вінницької області та розроблені Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області Методичні рекомендації органам місцевого самоврядування, суб'єктам господарювання  та громадянам по проведенню засобів з дезінфекції для запобігання захворювання на COVID-19. 
30 Березня 2020

Про це поінформував сьогодні під час брифінгу в ОДА Владислав Скальський.

«З огляду на велику кількість звернень, ми збільшили кількість в’їздів та виїздів у місто, відтепер їх п’ять замість трьох. Додані в’їзд та виїзд на Гніваньському шосе, а також на перехресті вулиці Келецької та Барського шосе. Ми  відпрацьовуємо систему роботи цих пунктів, аби там забезпечувався дієвий протиепідемічний контроль. - повідомив очільник області.- Як зазначалось раніше, на блокпостах, у разі потреби,  буде проводитись температурний скрінінг. Я наголошую, що це має здійснювати людина, котра розуміє перші прояви ГРВІ та має медичну освіту. Отож на наших постах будуть стояти лікарі-інтерни».
 
30 Березня 2020
Правила безпечного карантину. Спілкуйтеся з лікарями телефоном
30 Березня 2020

На Вінниччині створено спеціальний фонд збору коштів, спрямованих на боротьбу проти коронавірусу.

Робота спецфонду в рамках ініціативи «Стоп Вірус» також надає можливість об’єднати та краще координувати роботу з протидії коронавірусної інфекції.

30 Березня 2020
Держенергонагляд спільно з ліцензіатами з розподілу електричної енергії здійснив моніторинг та оцінку технічного стану об’єктів електричних мереж напругою 0,4-10 (6) кВ, через які здійснюється електропостачання медичних закладів, а також відповідність фактичної схеми живлення зазначених закладів категорії з надійності електропостачання та забезпеченості резервними автономними джерелами живлення. Моніторинг було проведено з метою забезпечення виконання Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та на виконання доручення Міністерства енергетики та захисту довкілля України.
30 Березня 2020
Шановні Вінничани!

У зв’язку з запровадженням із 26 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року на території Вінницької області режиму надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемічним спалахом небезпечної інфекційної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, закликаємо населення дотримуватись необхідних обмежень задля збереження свого життя і здоров’я та рідних і близьких людей!
30 Березня 2020
Ми отримуємо повідомлення, що у деяких медичних закладах відмовляються брати зразки для дослідження на коронавірусну хворобу. 

Наголошуємо, що лікарі повинні діяти відповідно до алгоритмів, які прописані в стандарті надання медичної допомоги. 
 
30 Березня 2020
Шановні ліцензіати!

Головне управління ДПС у Вінницькій області у зв'язку зі спалахом і розповсюдженням коронавірусу СОУЮ-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій, враховуючи норми прикінцевих положень Закону України від 17 березня 2020 року №530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СОУЮ-19) та листа ДПС України №678/8/02-32 від 23.03.2020 року, наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби.
30 Березня 2020
На засіданні, 29 березня 2020 року, Уряд прийняв постанову “Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу”. На період дії карантину,  надання статусу безробітного відбуватиметься одразу після подання ним заяви, а допомога по безробіттю призначатиметься з першого дня після реєстрації.