Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 193
Вчора 756
За цей тиждень 949
За минулий тиждень 4949
За цей місяць 14594
За минулий місяць 33048
За весь час 710201
20 Листопада 2018
Уже з січня 2019 року в Україні почнеться запровадження надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України.
19 Листопада 2018
Для того, аби розпочати власний бізнес, потрібно не лише мати ідеї й можливості для її реалізації, потрібно все організувати у юридичній площині. Реєстрація ФОП (ПП) – одна з найпростіших способів організувати бізнес в Україні.
19 Листопада 2018
Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів в інтерв'ю журналістам про необхідність декларування доходів тих українських громадян, які працюють в інших країнах для забезпечення принципу адресності при призначенні субсидій.
19 Листопада 2018
Відповідно до Указу Президента України № 368/2018 від 16 листопада 2018 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку», редакторові комунальної організації "Редакція Барського районного ефірного радіомовлення" Сергію Петровичу Навроцькому присвоєно почесне звання "Заслужений журналіст України".
19 Листопада 2018
Економіка України зростає 11 кварталів поспіль і наразі є збалансованою з огляду на потреби країни і забезпечення подальшого росту. Проте державі все ще потрібна зовнішня підтримка, аби перекредитуватися і пройти пікові роки виплат по минулих боргах, зроблених протягом 2008-2013 років. 
19 Листопада 2018
Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про  ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як Позичальником та  Європейським  Союзом  як  Кредитором  і  Кредитної Угоди між Україною як Позичальником, Національним  банком  України як Фінансовим агентом Позичальника  та Європейським Союзом як Кредитором (щодо  отримання  Україною  макрофінансової допомоги Європейського Союзу у сумі до 1 мільярда євро)», що був схвалений Верховною Радою України 8 листопада 2018 року.
19 Листопада 2018
У наступному році на медичну систему України чекає масштабна трансформація. Стартує впровадження нової моделі фінансування на рівні спеціалізованої допомоги, почнуться зміни в системі екстреної медицини та державних закупівлях ліків і медичних виробів. Про це йшлося на розширеній нараді, яка відбулася 16 листопада у Вінниці.
16 Листопада 2018
Шановні аграрії! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства! Сьогодні ми вправі сказати, що українська аграрна галузь є флагманом нашої економіки. Займаючи лідерські позиції, вона має стрімкі перспективи для подальшого розвитку. 
16 Листопада 2018
Сьогодні в районному центрі дозвілля відбулися урочистості з нагоди професійного свята аграріїв, яке відзначається в Україні в третю неділю листопада.
16 Листопада 2018
16 листопада, згідно з планом роботи, службою у справах дітей райдержадміністрації організовано та проведено рейд «Сім’я» на території Поповецької сільської ради. До складу рейдової групи увійшли працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ та представник сектору молоді та спорту райдержадміністрації.